Korzystaj z programu przez
60 dni bez ograniczeń!

Pobierz wersję testową programu i korzystaj z Samozatrudnienia. Księga podatkowa, fakturowanie, ZUS, VAT to tylko niektóre funkcjonalności programu. Program stworzony dla firm rozliczających się na podstawie Książki Przychodów i Rozchodów lub ryczałtu. Przeznaczony zarówno dla płatników VAT i dla nie-vatowców.

Program do prowadzenia firmy jednoosobowej SAM Samozatrudnienie Program do rozliczania firmy jednoosobowej SAM Samozatrudnienie

Pobierz darmową wersję testową programu SAMozatrudnienie

Co zyskujesz?

  • 60 dni pracy za darmo,
    w tym obsługa JPK_VAT, JPK_PKPIR, JPK_EWP, JPK_FA.
  • pełna funkcjonalność
  • dodatkowo wersja szkoleniowa z przykładowymi danymi

Pobierz wersję testową i wersję szkoleniową programu Samozatrudnienie.

Wersja testowa umożliwia prowadzenie w pełnym zakresie prac przez 60 dni od zainstalowania programu. Po upływie tego czasu w celu dalszego korzystania z programu, należy zakupić wersję pełną programu. W każdym momencie po zakupie pełnej wersji programu, będzie można kontynuować prace rozpoczęte w wersji testowej
z zachowaniem wszystkich wprowadzonych danych.

Więcej

Wersja szkoleniowa zawiera przykładowe dane dzięki czemu łatwiej jest poznać zasady pracy z programem. Dane przygotowane są w trzech wariantach:

  • Pierwszy jest przykładem firmy prowadzącej księgę podatkową i używającej programu w podstawowym zakresie koniecznym do rozliczeń z urzędem skarbowym i ZUS.
  • W drugim przykładzie firma szerzej korzysta z możliwości programu prowadząc kontrolę zapłat oraz bardziej szczegółowe księgowania i analizę firmy w oparciu o własny Plan Kont.
  • Trzeci zestaw jest przykładem firmy "ryczałtowej".

W wersji szkoleniowej można także wprowadzać dane, ale w ograniczonym zakresie.

Wszystkie moduły, funkcje i operacje są dostępne i w pełni funkcjonalne, zawiera ona też pełną dokumentację o typowej dla Windows formie i obsłudze.

Więcej

Jeśli masz problem z pobraniem skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną płytę CD.

Porada dnia

Można zaksięgować fakturę korygującą. Faktury korygujące księgujemy tak samo jak inne dokumenty. Fakt księgowania faktury korygującej nie powinien powodować u użytkownika innego określania znaków kwot…

czytaj więcej