Wiedza i pomoc

Wstęp

Prowadząc nawet małą firmę przedsiębiorca zderza się z wielką ilością przepisów i wymagań. Musi się z nimi zapoznać i stosować je. Wiąże się to z prowadzeniem różnorodnej dokumentacji: rejestry, ewidencje, zestawienia, deklaracje, rozliczenia, itd., itp. Chcąc ulżyć, choć w części tych prac, stworzyliśmy program SAMozatrudnienie®.

Korzystając z niego przedsiębiorca zyskuje:
· Odciążenie od żmudnych i powtarzalnych prac księgowych,
· Prawidłowość rachunkową ksiąg, rejestrów i deklaracji,
· Bieżącą informację o spodziewanych podatkach i składkach ZUS,
· Dodatkowe informacje o firmie i klientach.

Może więcej czasu poświęcić i więcej energii włożyć w swoją zasadniczą działalność.

Trudne zagadnienia staraliśmy się opracować tak, aby poruszanie się wśród skomplikowanych zagadnień księgowych, podatkowych i ubezpieczeniowych było możliwe nawet dla początkującego podatnika. Dlatego też hasłem, jakim kierowaliśmy się tworząc ten program było: „Jeden program – Komplet zagadnień dopasowany do potrzeb Użytkownika” i mamy nadzieję, że udało się nam to zrealizować.

Ta dokumentacja będzie Państwu służyć przy poznawaniu programu, a później przy rozwiązywaniu napotkanych problemów. Zachęcamy jednak do samodzielnych prób i testowania poszczególnych funkcji. Intuicyjna konstrukcja programu pozwala na jego opanowanie bez konieczności żmudnego studiowania dokumentacji.

Zwracamy uwagę, że zawarte tu specyfikacje i opisy obejmują wersję programu wraz z dodatkami. SAMozatrudnienie®, jako jedyny na rynku tego typu program, ma możliwość bycia rozbudowywanym wraz z rozwojem Państwa firmy. Wielkość i możliwości programu można dostosowywać do swoich potrzeb. Stąd też zakupiona wersja programu może nie zawierać wszystkich opisywanych w instrukcjach elementów.

Uwaga: Mimo, że często przytaczamy tu przykłady i porady, dokumentacja ta nie jest jednak poradnikiem księgowym i podatkowym. Użytkownik powinien znać zasady prawne, według, których należy prowadzić działalność, a w trudniejszych kwestiach zasięgać rady doświadczonych księgowych lub uzyskać informację w urzędzie skarbowym lub oddziale ZUS.

Logo

FORMSOFT sp. z o.o. sp. k.
ul. Św. Antoniego 23
50-073 Wrocław

NIP: 897-180-29-53
KRS: 0000530554

Oddział:
ul. Chojnowska 76-78
59-220 Legnica

Biuro Obsługi Klienta
tel. 76 854-79-58
skp@formsoft.pl
pn-pt 8:00 - 16:00

Dział Handlowy
tel. 76 854-79-58
handlowy@formsoft.pl
pn-pt 8:00 - 16:00

O PROGRAMIE