Wiedza i pomoc

Od czego zależy cena Opieki Serwisowej programu SAM®?

Cena Opieki Serwisowej wynika z aktualnej wyceny posiadanego programu i procentowego współczynnika.

Zgodnie z informacja zawartą w ofercie SAM® roczne przedłużenie Opieki Serwisowej dla Klientów aktualizujących „rok po roku” wyniesie w przypadku użytkowników SAM® około 35% wartości posiadanego programu wg aktualnych cen producenta, lecz nie mniej niż 84 zł netto.

Warto zaznaczyć, iż w przypadku, gdy niektóre dodatki nie są w Państwa firmie używane, można z nich zrezygnować, co obniży cenę Opieki Serwisowej

Użytkownicy starszych, dawno nieaktualizowanych wersji programu mogą również skorzystać z objęcia Opieką Serwisową SAM®. Finalny koszt takiej usługi to ok. 40% wartości posiadanego programu. Jest to opłata jednorazowa, uprawniająca do otrzymywania Aktualizacji oraz pomocy technicznej przez cały rok księgowy.

Dodatkowo za niewielką dopłatą można dokupić automatyczną obsługę: E-aktualizacja, zapewniającą stały i natychmiastowy dostęp do najnowszych wersji wprost z programu SAM®.

Zaznaczamy przy tym, że nie konkurujemy na rynku niską ceną, lecz bardzo szerokim zakresem merytorycznym programu oraz wysoką jakością produktu i Opieki Serwisowej.