Wiedza i pomoc

Jak odzyskać hasło do programu?

Jeśli w zakładce: System > Hasła ustawiłeś hasło niezbędne do uruchomienia programu, ale nie pamiętasz go – sprawdź czy posiadasz dodatek Korektor zapisów księgowych (Klucz serwisowy).

Jeżeli nie posiadasz Korektora zapisów księgowych to wejdź do Moje Konto bezpośrednio w Twoim programie i zamów ten niezwykle przydatny dodatek. Po zakupie zapoznaj się z poniższą poradą i odblokuj dostęp do programu wpisując hasło Korektora zapisów księgowych. Po tych czynnościach będziesz mógł nadać nowe hasło dostępu do programu.

Jeżeli posiadasz Korektor zapisów księgowych możesz wejść do programu wpisując hasło aktywacyjne Korektora zapisów księgowych. Jak tego dokonać? Zapoznaj się z poniższą instrukcją.

Jak odzyskać zgubione hasło posiadając dodatek Korektor zapisów księgowych?

Jeśli w zakładce: System > Hasła ustawiłeś hasło niezbędne do uruchomienia programu i nie pamiętasz go – nie stresuj się. Posiadając dodatek Korektor zapisów księgowych możesz odblokować program. Hasło aktywujące Korektor zapisów księgowych umożliwia wejście do programu nawet, gdy nie znasz hasła codziennego.

Zatem wystarczy, że przy wejściu do programu, w okienku: Podaj Hasło wpiszesz hasło aktywacyjne Korektora zapisów księgowych i wejdziesz do programu.

Teraz  w zakładce: System > Hasło > Popraw będziesz mógł dokonać zmiany hasła na nowe, które następnie umożliwi Ci wejście do programu.

W oba okienka: Hasło operatora i Powtórz hasło, wpisz nowe hasło codzienne. Hasło codzienne może być też puste (czyli będziesz pracować bez hasła). Jest to dopuszczalne w przypadku, gdy jest tylko jeden Użytkownik – czyli Administrator (i oczywiście nie ma innych Użytkowników, którzy pracują w programie).

Pamiętaj!
Hasło aktywujące Korektor zapisów księgowych znajdziesz w programie w zakładce: System > Korektor zapisów księgowych (Klucz serwisowy) > O Kluczu serwisowym.

Logo

FORMSOFT sp. z o.o. sp. k.
ul. Św. Antoniego 23
50-073 Wrocław

NIP: 897-180-29-53
KRS: 0000530554

Oddział:
ul. Chojnowska 76-78
59-220 Legnica

Biuro Obsługi Klienta
tel. 76 854-79-58
skp@formsoft.pl
pn-pt 8:00 - 16:00

Dział Handlowy
tel. 76 854-79-58
handlowy@formsoft.pl
pn-pt 8:00 - 16:00

O PROGRAMIE