Kupując SAM® możesz być pewnym, że będzie zawsze zgodny z aktualnym stanem prawnym. Nasz zespół ekspertów stale dostosowuje go do zmian w przepisach podatkowych, w tym związanych z Polskim Ładem.

Dzięki usłudze: System Automatycznej Obsługi każda nowa wersja SAM® automatycznie znajdzie się na Twoim komputerze.

W każdym momencie możesz zapoznać się z listą wszystkich aktualizacji. Historia wersji >

Aktualizacja i Opieka Serwisowa – Nowości 2022 >

Program księgowy dla jednoosobowej firmy. Nielimitowane wsparcie i pomoc
Opieka Serwisowa

Możesz liczyć na nielimitowaną opiekę i wsparcie!

Dbamy o to, aby nasze programy działały niezawodnie i uwzględniały aktualny stan przepisów prawnych. SAM® jest aktualizowany regularnie, tyle razy w ciągu roku, ile to jest konieczne. A to wszystko w ramach jednej rocznej opłaty oraz najnowszych wersji programu od momentu zakupu aż do końca roku księgowego.

Profesjonalna pomoc

naszych konsultantów, którzy będą służyć Tobie pomocą już od momentu instalacji oraz podczas pracy z SAM®. W razie potrzeby pisz, dzwoń lub rozmawiaj przez czat.

Dostęp do aktualizacji 

oraz najnowszych wersji programu aż od momentu zakupu aż do końca roku księgowego przez cały rok trwania licencji gwarantujemy darmowe aktualizacje programu.

Serwis danych

przeprowadzony przez naszych wyspecjalizowanych pracowników. Także masz możliwość cyklicznej, automatycznej archiwizacji danych, by szybko odzyskać utracone dane.

Możliwość zgłaszania sugestii 

dotyczących ulepszeń funkcjonalności i działania programu SAM®. Zaproponuj nam ciekawe pomysły a najbardziej wartościowe będziemy starać się wdrażać.

ILE TO KOSZTUJE

Kupując program teraz, otrzymasz bezpłatny dostęp do Opieki Serwisowej do końca 2023 roku!

W kolejnych latach i tylko za jednorazową opłatą możesz nabyć prawo do otrzymywania Opieki Serwisowej oraz pomocy technicznej przez cały rok księgowy. Koszt zakupu Opieki Serwisowej dla Klientów, którzy aktualizują się "rok do roku" wynosi ok. 40% aktualnej wartości posiadanego programu, lecz nie mniej niż 96 zł netto.

Jeśli zapomnisz i nie wykupisz Opieki Serwisowej przez rok lub nawet kilka lat - nie musisz kupować wersji poprzednich! Przejdziesz na bieżącą wersję SAM® w cenie jednorocznej opłaty za Opiekę Serwisową. Zapłacisz za to, w zależności od długości przerwy, ok. 45% wartości posiadanego pakietu.

Co ważne, w ramach Opieki Serwisowej otrzymujesz stały i natychmiastowy dostęp do najnowszych wersji wprost z programu SAM®. A to wszystko w ramach jednej rocznej opłaty!

Logo

FORMSOFT sp. z o.o. sp. k.
ul. Św. Antoniego 23
50-073 Wrocław

NIP: 897-180-29-53
KRS: 0000530554

Oddział:
ul. Chojnowska 76-78
59-220 Legnica

Biuro Obsługi Klienta
tel. 76 854-79-58
skp@formsoft.pl
pn-pt 8:00 - 16:00

Dział Handlowy
tel. 76 854-79-58
handlowy@formsoft.pl
pn-pt 8:00 - 16:00

O PROGRAMIE