Trudne sprawy w prosty sposób!

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Nie przepłacaj
i zrezygnuj z zewnętrznej obsługi biura rachunkowego. Możesz oszczędzić nawet 3000 zł rocznie. Prowadź samodzielnie księgowość swojej firmy. Z programem Samozatrudnienie to proste!

Program Samozatrudnienie posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego
Program do prowadzenia firmy jednoosobowej SAM Samozatrudnienie Program do rozliczania firmy jednoosobowej SAM Samozatrudnienie

Inne pogramy dla małych i średnich firm

Super Księga Podatkowa SKP

Super Księga Podatkowa

Program Super KSIĘGA PODATKOWA™ jest przeznaczony do kompleksowej obsługi małych i średnich firm (księga podatkowa lub ryczałt) oraz dla biur rachunkowych. Zawiera komplet zagadnień księgowych, podatki, pit, vat, płace, zus, deklaracje, fakturowanie, itp.

wiecej

Fakturowanie

Fakturowanie

Program do wystawiania faktur i rachunków. Przeznaczony dla małych i średnich firm oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Polecany zwłaszcza dla firm usługowych, których działalność nie jest istotnie związana z obrotem magazynowym.

wiecej

Fakturowanie Plus

Fakturowanie plus

Bogatsza wersja programu do wystawiania dokumentów handlowych. Zawiera dodatkowe moduły: Odsetki oraz Przelewy.

wiecej

miniMagazyn

miniMAgazyn

Niezwykle intuicyjny program służący do obsługi obrotu magazynowego oraz wystawiania faktur i rachunków z obsługą drukarek fiskalnych. Jest przeznaczony dla firm oraz osób samodzielnie prowadzących działalność gospodarczą związaną z ewidencją magazynową. Polecany zwłaszcza dla firm, które obracają towarem zgromadzonym w jednym magazynie a ich asortyment nie przekracza 5000 pozycji.

wiecej

Delegacje krajowe i zagraniczne

Delegacje

Program służący do rozliczania delegacji krajowych i zagranicznych. Przeznaczony jest dla firm, w których mają miejsce podróże służbowe. Aby prawidłowo oddelegować osobę w podróż służbową oraz dokonać jej rozliczenia, ten program jest niezbędny.

wiecej

Porada dnia

Aby do formularza na zaliczkę podatku dochodowego zostały pobrane z systemu aktualne dane należy go zaktualizować za określony okres. Pobrane będą wówczas źródła obrotów (przychody…

czytaj więcej