Trudne sprawy w prosty sposób!

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Nie przepłacaj
i zrezygnuj z zewnętrznej obsługi biura rachunkowego. Możesz oszczędzić nawet 3000 zł rocznie. Prowadź samodzielnie księgowość swojej firmy. Z programem Samozatrudnienie to proste!

Program Samozatrudnienie posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego
Program do prowadzenia firmy jednoosobowej SAM Samozatrudnienie Program do rozliczania firmy jednoosobowej SAM Samozatrudnienie

Inne pogramy dla małych i średnich firm

SKP Firma - START

SKP® Super Księga Podatkowa to od wielu lat ceniony na rynku program księgowo - podatkowy usprawniający codzienną pracę w małych i średnich firmach. Program jest odpowiedni zarówno dla firm, które rozliczają się za pomocą Księgi Przychodów i Rozchodów, jak i dla tych, które stosują Ryczałt Ewidencjonowany. Zawiera wiele modułów (m.in. ZUS, płace, przelewy, odsetki), dzięki czemu może być używany przez wszystkie firmy bez względu na formę księgowości.

wiecej

Faktura Expert

Przeznaczony dla małych i średnich firm oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Polecany zwłaszcza dla firm usługowych, których działalność nie jest istotnie związana z obrotem magazynowym. Program można uzupełnić o dodatkowe moduły: Rejestry, Zapłaty, Magazyn oraz Odsetki i Przelewy.

wiecej

Porada dnia

Przy wydrukach istnieje możliwość ustawienia marginesów. Marginesy górny i lewy można ustawiać w milimetrach. Można wpisywać liczby dodatnie dla zwiększenia marginesu i liczby ujemne w…

czytaj więcej